Szanowni Mieszkańcy,
w związku z zaleceniem Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego
oraz Gminnego Zespołu Zarządzania Kryzysowego
ODWOŁUJE SIĘ
wszystkie imprezy organizowane przez Gminę Kłodzko oraz jej jednostki organizacyjne i pomocnicze!
Jednocześnie zalecam organizatorom pozostałych wydarzeń odbywających się na terenie Gminy Kłodzko o ich odwołanie lub przełożenie na inny termin.
Bezpieczeństwo mieszkańców i uczestników wydarzeń jest dziś naszym absolutnym priorytetem.
Proszę o śledzenie kolejnych komunikatów oraz stosowanie się do zaleceń służb.









.jpg)





