Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

WYBORY SOŁTYSÓW W GMINIE KŁODZKO

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Z pieśnią na ustach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
poniedziałek, 14 listopada 2016 12:41

altRota, Witaj Zosieńko, Modlitwa obozowa, Białe Róże, Piechota, to zaledwie kilka utworów, które zostały zaprezentowane podczas XI Festiwalu Pieśni Patriotycznych w Szalejowie Górnym. Jedenasty festiwal na jedenastego listopada… To już tradycja!

Nic tak nie zagrzewa do walki o kraj jak wspólny śpiew, który niesie przesłanie, opowiada bolesną historię naszego narodu, ale jednocześnie dodaje otuchy i nadziei. W 98 rocznicę odzyskania niepodległości w Domu Ludowym zaprezentowali się licznie przybyli artyści: Timothy Ymley, uczniowie Szkoły Integracyjnej w Szalejowie Górnym, Oliwia Łuszczyńska, „Śpiewanki z łapanki” ze Starego Wielisławia, JASKIER z Ołdrzychowic Kłodzkich, Marzenie Gminy Kłodzko, Folkowe Babki z Roszyc, Chór Sołtysów oraz Róża Kłodzka z Żelazna. W tym dniu muzyka nie cichła, jest to swego rodzaju hołd dla ludzi, którzy oddali życie za Polskę, za każdy kawałek naszej ojczystej ziemi.

Na zakończenie uroczystego dnia Wójt Gminy Kłodzko Stanisław Longawa oraz Przewodniczący Rady Gminy Kłodzko Zbigniew Tur zwrócili uwagę na wartość jaką jest wolność, a także na celebrowanie patriotyzmu wśród rodaków. Podziękowali za poczucie więzi społecznej, wspólnoty kulturowej oraz solidarności.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Poprawiony: poniedziałek, 14 listopada 2016 13:19
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com