Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

WYBORY SOŁTYSÓW W GMINIE KŁODZKO

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Chwała Bohaterom! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
poniedziałek, 14 listopada 2016 10:26

altTymi słowami rozpoczął się czwartkowy apel pod pomnikiem w Jaszkowej Dolnej. 98 obchody Święta Niepodległości zobowiązują do wspomnień i pamięci, dlatego po oddaniu hołdu, złożeniu kwiatów i zniczy, uczestniczący w uroczystości goście udali się do Domu Ludowego na wspólne przeżywanie historii.

Miejski Chór Mieszany Lutnia wprowadził odpowiedni nastrój, a zaprezentowane pieśni skłoniły do refleksji i przemyśleń. To jednak nie była jedyna atrakcja wieczoru. Ogromne wrażenie zrobili uczniowie Szkoły Podstawowej w Jaszkowej Dolnej, którzy pod czujnym okiem nauczycieli odegrali przejmujące przedstawienie opowiadające o losach naszego kraju pod zaborami. Orzeł biały rozszarpany na trzy części (Austrię, Rosję i Prusy); syn, który szykuje się na wojnę mimo żalu i rozpaczy matki oraz pieśni przyprawiające o gęsią skórkę, to tylko namiastka tego, co można było zobaczyć na żywo w Jaszkowej. Niesamowite jest to, że w tak wzruszający sposób dzieci przedstawiły historię zupełnie im odległą.

Wśród publiczności dostrzec można było m.in. Wicewójta Gminy Kłodzko Urszulę Panterałkę, Przewodniczącego Rady Gminy Kłodzko Zbigniewa Tura, Radnego Powiatowego Ryszarda Niebieszczańskiego oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej w Jaszkowej Dolnej Monikę Tondytko. Wydarzenie poprowadzili sołtys Kazimierz Wcisło oraz szef Klubu Seniora w Jaszkowej Dolnej Eugeniusz Mencel.

 

Fundatorem tortu był Maciej Machela – Przedsiębiorstwo Piekarsko-Cukiernicze w Jaszkowej Dolnej.

 

altaltaltaltaltaltaltaltalt

Poprawiony: wtorek, 15 listopada 2016 13:14
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com