Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

WYBORY SOŁTYSÓW W GMINIE KŁODZKO

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30




Żelazno: co dalej z pałacem? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 26 września 2007 00:00

b_150_100_16777215_0_http___www.gmina.klodzko.pl_pliki4_zamek.jpg Po licznych interwencjach mieszkańców wsi Żelazno oraz uwagach turystów z Polski dotyczących dalszego funkcjonowania zespołu pałacowo-parkowego Monar? PCK? w Żelaźnie, będącego własnością Zarządu Głównego Polskiego Czerwonego Krzyża - Wójt Gminy Kłodzko wystosował do Prezesa ZG PCK w Warszawie pismo o udzielenie informacji nt. jego obecnego statusu.

 

Padają pytania: 1. czy obiekt nadal jest dzierżawiony przez Stowarzyszenie Monar?, 2. czy nastąpiła bądź nastąpi zmiana przeznaczenia obiektu?, 3. jakie są plany właściciela obiektu, co do jego dalszego funkcjowania?, 4. od kiedy i w jakim terminie będą realizowane inwestycje na terenie zabytku?

 

W okresie od dnia nabycia nieruchomości tj. 14 października 1994r. do dnia dzisiejszego Polski Czerwony Krzyż nie wywiązuje się z przyjętych na siebie deklaracji zapisanych w akcie notarialnym. Dotyczą one wykonania prac remontowo-konserwatorskich budynku pałacowego wraz z oddaniem do użytku części obiektu do końca 1996 roku. Z tego tytułu została udzielona obniżka ceny sprzedaży budynku i za drzewostan zabytkowego parku. Właściciel przyjął również na siebie zobowiązanie dotyczące stosowania przepisów ustawy o ochronie dóbr kultury i muzeach. Po tych kilkunastu latach obiekt ulega ciągłej degradacji i zniszczeniom. Niestety od interwencji Wójta Gminy Kłodzko mija ponad trzy miesiące. Nie reaguje Prezes PCK i nie reaguje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. c.d.n.

 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash



Stara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg






s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com