Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Przedsiębiorczość
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

WYBORY SOŁTYSÓW W GMINIE KŁODZKO

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 

Mapy

                mapy

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Nasza gmina przyjazna inwestorom PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
piątek, 25 listopada 2016 16:23

altKażdy wójt, burmistrz czy prezydent stawia na rozwój. Szansą na to jest pozyskanie inwestorów. Bez nich ani rusz! Dzięki zainwestowanym pieniądzom, nie tylko ewoluuje gospodarka, ale także społeczeństwo. Nowe miejsca pracy i wyższe pensje, to również nowe możliwości. Pytanie co zrobić, żeby właśnie naszą gminę wybierali? W dzisiejszych czasach bez dobrej promocji ani do proga…

Tereny inwestycyjne muszą się przecież świetnie prezentować. Wszystko po to, aby każdy przedsiębiorca, który nie wie co zrobić z grubym portfelem i licznymi cyferkami na koncie, wręcz marzył o tym, aby to właśnie w gminie Kłodzko rozkręcić biznes.

Z tą myślą nasz przedstawiciel wziął udział w szkoleniu pn. „Dolnośląski Projekt Wsparcia Jednostek Samorządu Terytorialnego w pozyskiwaniu i obsłudze inwestorów” organizowanym przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej sp. z o.o. oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. Z rąk marszałka Cezarego Przybylskiego otrzymaliśmy wraz z gratulacjami certyfikat „Gmina przyjazna Inwestorowi”.

Niedawno Firma Kayser Automotive Systems Kłodzko sp. z o.o. z siedzibą w Jaszkowej Dolnej produkująca części i komponenty do samochodów takich marek jak m.in. Audi, Volkswagen, Volvo, Porsche, świętowała pierwszy rok funkcjonowania. Z kolei w tym roku w czerwcu rozpoczęła się budowa zakładu „Wessel-Poliamid” sp. z o.o., w którym produkowane będą elementy do odkurzaczy.

Zatem drodzy inwestorzy, zapraszamy serdecznie w nasze strony, chętnie się z Wami zaprzyjaźnimy.

alt

Poprawiony: poniedziałek, 28 listopada 2016 07:52