Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

WYBORY SOŁTYSÓW W GMINIE KŁODZKO

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Wójt Gminy Kłodzko Ambasadorem promującym aktywność kobiet na Dolnym Śląsku PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 02 marca 2011 00:00

 

b_150_100_16777215_0_http___www.gmina.klodzko.pl_pliki4_ambasador_kobiet.jpg

We wtorek, 1 marca w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się uroczystość wręczenia Aktów Powołań do Sieci Ambasadorów, promujących aktywność kobiet na Dolnym Śląsku. Jednym z ambasadorów tej wspaniałej inicjatywy został Wójt Gminy Kłodzko Stanisław Longawa.

Jak wynika z najnowszych danych Urzędu Statystycznego we Wrocławiu, dysproporcja w aktywności zawodowej i społecznej, a także kondycja zdrowotna oraz związana z profilem edukacyjnym kobiet i mężczyzn na Dolnym Śląsku zwiększa się. Pogłębianie się niekorzystnych trendów przyczynia do pogłębiania różnic rozwojowych, niekorzystnych dla dalszego rozwoju. Aby profesjonalnie przeciwdziałać temu zjawisku, niezbędne są działania przyczyniające do zwiększania spójności w tym zakresie. Jedną z inicjatyw jest cykl działań związanych z promocją aktywności kobiet na Dolnym Śląsku.

b_150_100_16777215_0_http___www.gmina.klodzko.pl_pliki4_ambasador_kobiet1.jpg

b_150_100_16777215_0_http___www.gmina.klodzko.pl_pliki4_ambasador_kobiet2.jpg

We wtorek, 1 marca Ilona Antoniszyn-Klik Wicewojewoda Dolnośląska wraz z Radosławem Mołoniem Wicemarszałkiem Województwa Dolnośląskiego wręczyli akty powołań do Sieci Ambasadorów zaproszonym gościom. Wśród osób, które otrzymały Akt Powołania znalazł się Wójt Gminy Kłodzko Stanisław Longawa, co stanowi dla nas ogromne wyróżnienie, ponieważ  akty przyznawane są tylko wybitnym ludziom, autorytetom, ekspertom i społecznikom, uczestnikom życia publicznego, promującym przedsiębiorczość i aktywność kobiet w różnych przejawach życia społeczno – obywatelskiego na Dolnym Śląsku. W ramach działań na rzecz zwiększania aktywności kobiet powołano zespół ds. aktywności kobiet przy Wojewódzkiej Komisji Dialogu Społecznego. Spotkanie jest inauguracją powstawania Sieci Ambasadorów promujących zwiększanie aktywności kobiet w przestrzeni publicznej Dolnego Śląska, która wpisuje się w starania związane z profesjonalizacją rozwoju naszego regionu.

b_150_100_16777215_0_http___www.gmina.klodzko.pl_pliki4_ambasador_kobiet3.jpg

Ambasadorowie - zapraszani imiennie przedstawiciele biznesu, świata nauki, administracji i sektora pozarządowego - to osoby, które dzięki swojej dotychczasowej działalności przyczyniają się do upowszechniania idei zwiększania aktywności kobiet na Dolnym Śląsku.

 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com