Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

WYBORY SOŁTYSÓW W GMINIE KŁODZKO

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Siedlec: odwiedziny mistrza gospodarności PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 listopada 2007 00:00

b_150_100_16777215_0_http___www.gmina.klodzko.pl_pliki4_soltysi_021.jpg W październiku zjechali na Ziemię Kłodzką rolnicy z Gminy Siedlec na Wielkopolsce. Gmina Siedlec to wielokrotny mistrz gospodarności w kraju, słynie z szynki i wódki dębowej. Goście spotkali się z Wójtem Ryszardem Niebieszczańskim, z naszymi rolnikami i sołtysami. Ciekawa dyskusja dotykała programów odnowy wsi, aktywności mieszkańców i problemów w rolnictwie.


b_150_100_16777215_0_http___www.gmina.klodzko.pl_pliki4_soltysi_024.jpg Przewodniczący Rady Powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej w Kłodzku Leszek Bobula mówił o planowanym na naszym terenie powołaniu zrzeszenia producentów branżowych i odbudowie chowu bydła mięsnego. Atmosfera spotkania typowo rolnicza, uświetniona koncertem Chóru Sołtysów im. Piotra Ćwichuły. W trakcie spotkania okazało się, że wiele zadań nas łączy, ale też są różnice. Dlatego też sołtysi szykują wniosek do swojego Wójta o zwiększenie ich diet. Już niebawem sołtysi Gminy Kłodzko pojadą do Gminy Siedlec nawiązywać nowe kontakty, aby przenieść na swój teren coś świeżego.   b_150_100_16777215_0_http___www.gmina.klodzko.pl_pliki4_soltysi_025.jpg

 

 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com