Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

WYBORY SOŁTYSÓW W GMINIE KŁODZKO

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Zwyciężyła Marta PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
środa, 12 kwietnia 2017 23:58

altKażdy może pomagać, wystarczy chcieć! Przekonaliśmy się o tym w minioną sobotę (8 kwietnia), kiedy to z inicjatywy Młodzieżowej Rady Gminy Kłodzko został rozegrany Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej „GRAMY DLA MARTY”. Metoda „małych kroków” naprawdę działa, a wszystko zaczęło się od pomysłu…

Niezwykła i uzdolniona! Te słowa określają Martę, absolwentkę Gimnazjum Publicznego im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku. Specjalnie dla niej do rozgrywek zgłosiło się aż 10 drużyn! Imponujące!

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała zastępczyni wójta Urszula Panterałka oraz wiceprzewodniczący młodzieżowej rady Mateusz Kubasiak, dziękując wszystkim za liczne przybycie. Bez względu na wynik rozgrywek zwyciężczynią dzisiejszego turnieju jest Marta! – podkreśliła wicewójt – to niezwykłe, że tyle osób bezinteresownie włączyło się w pomoc. Jestem dumna z Młodzieżowej Rady za pełen profesjonalizm i zaangażowanie.

W potyczkach brały udział drużyny z powiatu Kłodzkiego, Ząbkowickiego i Wałbrzyskiego. Udało się zebrać 1252,47 zł! BRAWO! Pieniądze zostaną przeznaczona na rehabilitację i sprzęt – mówi Mateusz Kubasiak – cieszę się z frekwencji wśród zawodników. Jest to dla nas bardzo motywujące.

W turnieju zagrali: Młodzieżowa Rada Gminy, Samorządowcy na czele z przewodniczącym Zbigniewem Turem, Dream Team, Kicha z Wałbrzycha, Przyłęk, Lądek Zdrój, Garden Arena, Ludwiczki, Faraon Ziębice i Smilebus – łącznie aż 73 zawodników. Drużyny po losowaniu zostały podzielone na dwie grupy, w których rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Następnie dwie najlepsze z grupy rywalizowały w półfinałach, a później w meczu o trzecie miejsce i w finale.

Podział na grupy:

Gr. I:   Samorządowcy, Lądek Zdrój, Młodzieżowa Rada Gminy, Smilebus, Ludwiczki

Gr. II: Przyłęk, Dream Team, Kicha z Wałbrzycha, Faraon Ziębice, Garden Arena

 

WYNIKI:

 

Gr. I:

Samorządowcy – Lądek Zdrój 2:1

Samorządowcy – MRG 0:2

Samorządowcy – Smilebus 2:0

Samorządowcy – Ludwiczki 2:0

Lądek Zdrój – MRG 2:1

Lądek Zdrój – Smilebus 2:0

Lądek Zdrój – Ludwiczki 2:0

MRG – Smilebus 2:0

MRG – Ludwiczki 2:0

Smilebus – Ludwiczki 2:0

 

Gr. II:

Przyłęk – Dream Team 0:2

Przyłęk – Kicha z Wałbrzycha 0:2

Przyłęk – Faraon Ziębice 1:2

Przyłęk – Garden Arena 0:2

Dream Team – Kicha z Wałbrzycha 0:2

Dream Team – Faraon Ziębice 1:2

Dream Team – Garden Arena 1:2

Kicha z Wałbrzycha – Faraon Ziębice 2:0

Kicha z Wałbrzycha – Garden Arena 2:0

Faraon Ziębice – Garden Arena 0:2

 

PÓŁFINAŁ:    

MRG – Dream Team 2:0

Lądek Zdrój – Garden Arena 2:0

 

FINAŁ:

mecz o III miejsce:

Dream Team – Garden Arena 2:1

 

Mecz o I miejsce:  

Lądek Zdrój – MRG 2:0

Zwyciężył Lądek Zdrój pokonując w finale drużynę gospodarzy Młodzieżową Radę Gminy (II miejsce). Trzecia lokata przypadła zespołowi Dream Team.

 

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim zawodnikom oraz osobom, które pomogły w organizacji turnieju tj.: członkom Młodzieżowej Rady; Szkolnemu Kołu Inicjatyw Młodzieżowych oraz uczniom z Gimnazjum Publicznego im. Wł. St. Reymonta w Kłodzku za przeprowadzenie zbiórki pieniężnej; a także strażakom-ratownikom z OSP Żelazno, którzy dbali o bezpieczeństwo i zapewniali opiekę medyczną. Oczywiście nie można zapomnieć o sędziach Krzysztofie Krajewskim, Zdzisławie Jelonkowskim i Łukaszu Błotnickim. Wyrazy wdzięczności należą się również Antoniemu Machcińskiemu – trenerowi Miejskiego Młodzieżowego Klubu Sportowego w Kłodzku – za udostępnienie sprzętu sportowego, organizację meczów i czuwanie nad prawidłowym przebiegiem całego turnieju.

WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY!

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Poprawiony: czwartek, 13 kwietnia 2017 08:58
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com