Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

WYBORY SOŁTYSÓW W GMINIE KŁODZKO

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Mikołajkowa Akcja Młodzieżowej Rady Gminy PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
wtorek, 27 grudnia 2016 02:37

altTo kolejne zadanie Młodzieżowej Rady Gminy Kłodzko z Rocznego Planu Działania, który okazał się dużym sukcesem. W środę 21 grudnia młodzi radni w asyście pracowników socjalnych Ośrodka Pomocy Społecznej Gminy Kłodzko obdarowali najbardziej potrzebujących i samotnych mieszkańców z terenu gminy.

W rolę św. Mikołaja wcielił się główny organizator akcji Paweł Dżugaj, natomiast pomocnikami byli Laura Pawlak, Alicja Szymczak oraz pracownicy OPS. Okolicznościowe kartki świąteczne z życzeniami zaprojektował Daniel Burys.

Naszym celem było dostrzeżenie najbardziej potrzebujących osób w gminie, poprzez wręczenie im prezentów świątecznych. – mówi Paweł – Dlaczego dostrzeżenie? Osoby samotne (często z niepełnosprawnością) w okresie świątecznym czują się najbardziej opuszczone, a my chcieliśmy pokazać, że ktoś o nich pamięta. Podarowaliśmy im uśmiech, którym nas przywitali. Obdarowani byli mocno zaskoczeni i wzruszeni całą akcją. Niektórzy powtarzali, że to jedyny prezent jaki dostali od wielu lat. Było nam bardzo miło choć na chwilę uszczęśliwić te osoby.

Wśród nas żyją ludzie starsi, schorowani, samotni, którzy bez pomocy innych nie poradziliby sobie – dodaje Alicja – Uczestniczyłam w Mikołajkowej Akcji wręczania prezentów najbardziej potrzebującym i myślę, że był to bardzo dobry pomysł. Odwiedzając tych ludzi zauważyliśmy, że potrzebowali tej pomocy, ciepłego słowa i zainteresowania”.

Łącznie upominki trafiły do 20 osób. Cała akcja byłaby niemożliwa, gdyby nie pomoc finansowa Wójta Gminy Kłodzko Stanisława Longawy, który wspiera nasze działania, Hurtowni Artykułów Spożywczych Impmar w Kłodzku, a także PAVEX Paweł Dżugaj i PHU ROL-PAZ Joanna Norkiewicz-Gołębiowska.

Szczególnie podziękowania składamy Joannie Norkiewicz-Gołębiowskiej za zakup koców dla wszystkich obdarowanych. Dziękujemy również OPS za pomoc w wytypowaniu osób, które odwiedziliśmy”. – kończy Paweł.

altalt

Poprawiony: sobota, 31 grudnia 2016 21:06
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com