Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
E- Rada TRANSMISJA ONLINE

www.netrada-gminaklodzko.pl

Interpelacje/ Wnioski/ Zapytania Radnych Gminy Kłodzko VIII kadencji

___________________________

 

WYBORY SOŁTYSÓW W GMINIE KŁODZKO

___________________________

Wójt Gminy Kłodzko informuje,

że w związku z zamiarem podjęcia czynności kontrolnych na nieruchomościach związanych lub zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej, właściciele nieruchomości, którzy nie dokonali obowiązku złożenia stosownej informacji w sprawie podatku od nieruchomości proszeni są do jej złożenie lub dokonania korekty wcześniej złożonej informacji.
Informacja powinna odzwierciedlać stan faktyczny powierzchni budynków, budowli
i gruntów nieruchomości zajętych na prowadzenie działalności gospodarczej.

Formularze informacji podatkowych można pobrać z BIP Gminy Kłodzko -> poradnik interesanta -> podatki i opłaty lokalne lub w Urzędzie Gminy Kłodzko,
pok. 306, II piętro.

Czyste powietrze

wymiana kotlow grzewczych

Fotowoltaika - Grant

fotow

Wnioski

 

 


alt


 


Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Oświata
Sołectwa
Szukaj
-
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   poniedziałek, środa, czwartek, piątek

   w godz.: 7.30 - 15.30

   wtorek w godz.: 8.00 - 16.00

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
ZOSTAŃ RADNYM MŁODZIEŻOWEJ RADY GMINY KŁODZKO!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez Dominika Ferenc - Macherzyńska   
wtorek, 06 maja 2014 09:01

Zapraszam do udziału w wyborach do Młodzieżowej Rady Gminy Kłodzko. Młodzież w wieku od 15 do 25 roku życia może mieć również swój wkład w podejmowaniu decyzji dotyczących młodych ludzi w naszej gminie, Rada ma charakter konsultacyjny, wspiera i upowszechnia ideę samorządności, będzie mogła czynnie uczestniczyć w życiu Gminy oraz reprezentować interesy młodzieży.

 

 

W ciągu poprzedniej dwuletniej kadencji Młodzieżowa Rada obradowała na 8 sesjach. Poza sesjami młodzież spotykała się na kilkunastu spotkaniach roboczych w ciągu roku oraz powołała 6 stałych Komisji (komisję ds. sportu, kultury i oświaty, ochrony środowiska, wolontariatu, współpracy młodzieżowej, rewizyjną).

 

Bazując na doświadczeniu zdobytym na przełomie dwóch lat funkcjonowania Młodzieżowej Rady, grupa aktywnie działających młodych radnych zgłosiła wniosek dotyczący wprowadzenia zmiany do Statutu Młodzieżowej Rady Gminy Kłodzko. Radni stanęli na stanowisku, że obecny kształt dokumentu nie odpowiada do końca na problemy i potrzeby młodych.
            

W marcu br. Rada Gminy Kłodzko podjęła uchwałę zmieniającą uchwałę nr 175/VI/2011 z dnia 28 listopada 2011r. w sprawie powołania Młodzieżowej Rady Gminy Kłodzko i nadanie jej statutu.

 

Zgodnie z nowym kształtem dokumentu Kandydaci ubiegający się o mandat radnego są zobowiązani do zebrania: 10 podpisów pod listą popierającą jego kandydaturę oraz uzyskać co najmniej 1 rekomendację wystawioną przez Radę Sołecką lub organizację pozarządową. (Formularze można pobrać na stronie internetowej Gminy Kłodzko). Komplet dokumentów należy dostarczyć w nieprzekraczalnym terminie od 19 do 30 maja br. do Urzędu Gminy Kłodzko, pokój nr 408 (od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30).W przypadku pytań informację można uzyskać pod numerem telefonu 746474159.

 

                                                                                                         

                                                                                                            Wójt Gminy Kłodzko

                                                                                                               Stanisław Longawa

Rekomendacja

Lista poparcia

 

 

 

 

 

Poprawiony: wtorek, 06 maja 2014 12:47
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer

01.jpg


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com