Nasza gmina przyjazna inwestorom Drukuj
Wpisany przez Justyna Bytnar   
piątek, 25 listopada 2016 16:23

altKażdy wójt, burmistrz czy prezydent stawia na rozwój. Szansą na to jest pozyskanie inwestorów. Bez nich ani rusz! Dzięki zainwestowanym pieniądzom, nie tylko ewoluuje gospodarka, ale także społeczeństwo. Nowe miejsca pracy i wyższe pensje, to również nowe możliwości. Pytanie co zrobić, żeby właśnie naszą gminę wybierali? W dzisiejszych czasach bez dobrej promocji ani do proga…

Tereny inwestycyjne muszą się przecież świetnie prezentować. Wszystko po to, aby każdy przedsiębiorca, który nie wie co zrobić z grubym portfelem i licznymi cyferkami na koncie, wręcz marzył o tym, aby to właśnie w gminie Kłodzko rozkręcić biznes.

Z tą myślą nasz przedstawiciel wziął udział w szkoleniu pn. „Dolnośląski Projekt Wsparcia Jednostek Samorządu Terytorialnego w pozyskiwaniu i obsłudze inwestorów” organizowanym przez Dolnośląską Agencję Współpracy Gospodarczej sp. z o.o. oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. Z rąk marszałka Cezarego Przybylskiego otrzymaliśmy wraz z gratulacjami certyfikat „Gmina przyjazna Inwestorowi”.

Niedawno Firma Kayser Automotive Systems Kłodzko sp. z o.o. z siedzibą w Jaszkowej Dolnej produkująca części i komponenty do samochodów takich marek jak m.in. Audi, Volkswagen, Volvo, Porsche, świętowała pierwszy rok funkcjonowania. Z kolei w tym roku w czerwcu rozpoczęła się budowa zakładu „Wessel-Poliamid” sp. z o.o., w którym produkowane będą elementy do odkurzaczy.

Zatem drodzy inwestorzy, zapraszamy serdecznie w nasze strony, chętnie się z Wami zaprzyjaźnimy.

alt

Poprawiony: poniedziałek, 28 listopada 2016 07:52