Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Dwie deski, dwa kije i ubaw po szyję PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
wtorek, 06 lutego 2018 00:57

altNarty, to nie tylko świetny sposób na nudę, ale także jedna z ciekawszych form spędzania wolnego czasu. I choć początki bywają trudne i dosyć często można zaliczyć „bliskie spotkanie ze śniegiem”, to towarzyszy temu wiele radości i niesamowita frajda. Naturalną korzyścią jest oczywiście sama aktywność na śniegu, a co za tym idzie poprawia się nie tylko kondycja, ale także koordynacja ruchowa.

Już od pięciu lat (od 2013 roku) nasza gmina prowadzi zajęcia sportowe dla uczniów w ramach projektu pn. „Narciarstwo dla każdego” współfinansowanego z Ministerstwa Sportu i Turystki (15 000,00 zł). W roku bieżącym jazdy na nartach uczy się aż 155 dzieci ze szkół podstawowych w Ołdrzychowicach, Krosnowicach, Żelaźnie, Wojborzu, Szalejowie Górnym i Kłodzku (Reymont). Do tej pory dzięki pozyskanym środkom udało się wyszkolić ponad 700 uczniów z terenu gminy. Zajęcia odbywają się w Zieleńcu na profesjonalnie przygotowanych stokach przy ośrodku narciarskim Mieszko.

Dwie deski, dwa kije i ubaw po szyję… jak czasami niewiele do szczęścia potrzeba!

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Poprawiony: wtorek, 06 lutego 2018 13:16
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com