Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

WNIOSKI O ZWROT

CZĘŚCI PODATKU AKCYZOWEGO

ZAWARTEGO W CENIE

OLEJU NAPĘDOWEGO

WYKORZYSTYWANEGO

DO PRODUKCJI ROLNEJ

ZA OKRES

OD 1 SIERPNIA 2017 R.

DO 31 STYCZNIA 2018 R.

PRZYJMOWANE BĘDĄ W TERMINIE

OD 1 LUTEGO 2018 R.

DO 28 LUTEGO 2018 R.


 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Trzeci na Mistrzostwach Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Patrycja Pocion   
środa, 20 września 2017 12:32

altKolejny wyścig i sukces! Pan Robert Nowicki w miniony weekend wziął udział w IX Mistrzostwach Polski w Kolarstwie Szosowym Niepełnosprawnych EDF TOUR 2017. Rywalizacja rozpoczęła się jazdą indywidualną na czas, w której Pan Robert osiągnął znakomity wynik, który pozwolił mu wywalczyć sobie zaszczytne 3 miejsce. Swój sukces powtórzył dzień póżniej w wyścigu ze startu wspólnego, gdzie również zajął 3 miejsce.

Jednak to nie wszystko! W dniach 31.08-3.09 odbył się XXX Jubileuszowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny, gdzie po dwóch etapach Pan Robert uplasował się na 4 miejscu, w klasyfikacji generalnej.

Bieg Pokoju ze względu na swój charakter, oddaje hołd Dzieciom Zamojszczyzny, których tragiczny los łączy się z historią tego regionu. Ideą przewodnią Biegu jest zachowanie pamięci o tych tragicznych losach dzieci, a wysiłek jaki wkładają uczestnicy Biegu w pokonanie 100 kilometrowej trasy, jest formą jej uczczenia. Zawodnicy startujący w całym Biegu, pokonują cztery etapy (jeden etap dziennie), których łączny dystans wynosi 100 km. I ETAP – Zamość – Zwierzyniec 35 km; II ETAP – Zamość – Krasnobród 28,90 km; III ETAP – Zamość – Skierbieszów 21,95 km; IV ETAP – Kryterium Uliczne im. Lucjana Ksykiewicza 15 km. 

Serdecznie gratulujemy Panu Robertowi i życzymy dalszych sukcesów!

 

altalt

Poprawiony: sobota, 04 listopada 2017 01:35
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com