Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

 
Fotowoltaika - Grant

fotow

UWAGA!

 

 

Mapy

                mapy

Kultura

WSSE Invest-Park

 

                       

 

eealogo                      

 

 

 

Ze szkolnego podwórka
Sołectwa
Szukaj
-
Ankieta
 
 
 
  
 
  
 
   URZĄD GMINY KŁODZKO
   ul. Okrzei 8A
   57 - 300 Kłodzko
   powiat kłodzki
   województwo dolnośląskie

   Tel. (74) 647 41 00
   Fax (74) 647 41 03

   e-mail: ug@gmina.klodzko.pl
   www.gmina.klodzko.pl

   www.bip.ug-klodzko.dolnyslask.pl

 

   Godziny pracy:

   od poniedziałku do piątku w godz.: 7.30 - 15.30

  

   Kasa  Urzędu czynna:

   od poniedziałku do piątku w godz.:

   8.00 - 11.00 i 11.30 - 13.30
Od najmłodszych lat ze sportem za pan brat PDF Drukuj Email
Wpisany przez Justyna Bytnar   
wtorek, 13 czerwca 2017 00:04

altInicjatywa zorganizowania Gminnej Olimpiady Sportowej Przedszkolaków narodziła się 12 lat temu, zyskując poparcie Wójta Gminy Kłodzko i dyrektorów przedszkoli. Do dziś jest kontynuowana. Tegoroczne zmagania odbyły się 7 czerwca w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Krosnowicach. Co roku kolejne przedszkole jest organizatorem zawodów.

W sportowych zmaganiach wzięło udział 7 drużyn z 5 przedszkoli i 2 oddziałów przedszkolnych ze SP w Krosnowicach i Jaszkowej Dolnej. Nadzór sędziowski sprawowali Grzegorz Żytyński i Rafał Jóźwiak, a Urszula Borkowska – sołtys Krosnowic – miała przyjemność wręczyć nagrody.

Coroczna Olimpiada Przedszkolaków, mimo że organizowana dla małych sportowców, ma całkiem profesjonalną oprawę. Uroczyste wniesienie olimpijskiej flagi, zapalenie symbolicznego znicza, prezentacja uczestników i wspólne wykonanie hymnu pozwalają dzieciom poczuć smak sportowej rywalizacji na najwyższym poziomie, a doping zgromadzonej na hali publiczności z pewnością dodał maluchom siły do walki.

W zmaganiach nie było przegranych i wygranych. Każdy z 56 uczestników otrzymał medal i dyplom, a placówki pamiątkowe puchary.

Oprawą artystyczną był występ taneczny uczennic ze Szkoły Podstawowej z Krosnowic oraz układ taneczno-gimnastyczny poprowadzony przez 5 letnią Maję z Przedszkola w Krosnowicach, w którym wzięli udział kibice, zawodnicy, nauczyciele i rodzice.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy pomogli w organizacji Olimpiady oraz wsparli finansowozawody przedszkolaków, przede wszystkim Wójtowi Gminy Kłodzko, który ufundował medale, puchary i dyplomy dla zawodników, Dyrektorce Szkoły Podstawowej w Krosnowicach za możliwość skorzystania z hali sportowej oraz pomoc w organizacji imprezy, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Ołdrzychowicach za wypożyczenie sprzętu sportowego oraz Wytwórni Wód Mineralnych – Mineral z Gorzanowa za przekazanie zawodnikom wody mineralnej.

Do zobaczenia za rok. Tym razem w Szalejowie Górnym.

altaltaltaltaltaltalt

Poprawiony: wtorek, 13 czerwca 2017 00:20
 

Zawartosc tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe FlashStara strona BIP

Nowe zasady gospodarowania odpadami komunalnymi

Szczegółowe informacje

 

 bip

Rozlicz PIT
Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki
Atrakcje Gminy Kłodzko

wirtualnyspacer


s5 logo


Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com